Dragon Hearts Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum československej WoWBeez guildy Dragon Hearts
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Paladin :D

Goto down 
AutorZpráva
Pampeliska
Admin
Pampeliska


Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 05. 12. 09

Paladin :D Empty
PříspěvekPředmět: Paladin :D   Paladin :D EmptySat Dec 26, 2009 11:50 pm

tak ok no rozoberajte to tu Very Happy


ale ako furt seci (hlavne velbloud Laughing) hovoria o tom ze palacha trikrat treba zabijat (bubla lay on hands) a ze dava dmg jak dk ale vie aj healovat...
tak akoze co sa tyka DK ten sa healne aj sam za par runic poweru co aj tak inac nevyuzije, ale u palacha to stoji kopu many... jeden holy light za 1,5k many, do plna sa healnes tak za 3-4 healy = cca 5k many. kedze dokopy mam za retriho 7k (no jo mam jej kus malo ale aj tak Very Happy) tak tym, ze sa vyhealujem mi nezostane skoro nic na samotny boj, a teda aj ked sa vyhealujem do plna, uz ten dmg nebude taky ako predtym, a zato DK si do mna v pohode rube dalej Neutral a od noveho patchu dali lay on handsu Forbearance effekt, takze uz zdiela cooldown a teda sa do plna hodis len raz Wink



a co sa tyka palachov na servri... ako ked pozriete na 90% retri a holy palachov, maju na sebe buff co NEROBI NIC INE len pridava navyse aggro (tzn fakt by ma zaujimalo naco je takemu healerovi buff na aggro Rolling Eyes ), pri 10 palachoch v raide sa dockate cca 4 buffov (aj to je jeden z nich daco typu bom na priestovi), ale aj tak davaju v dueloch a tak... no nwm mozno je to trosku silna classa ale skoro nikto za nu (podobne ako za dk) nevie hrat Very Happy



a ako celkom mi to vadi... ked som bol na BCcku shaman vsetci boli shamani a skoro ziaden palach... prisel wotlk som si povedal ze skusim palacha ze to je daco podobne... teraz zase shamani nesu a palachov je plny server... Evil or Very Mad Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://dhwow.forumczech.com
 
Paladin :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Hearts Forum :: WoW :: Classy-
Přejdi na: